Gift 4-Pack of Jellies & Jams (5 Ounce Jars)
Gift 4-Pack of Jellies & Jams (5 Ounce Jars)
Gift 4-Pack of Jellies & Jams (5 Ounce Jars)

Gift 4-Pack of Jellies & Jams (5 Ounce Jars)

Regular price
$39.99
Sale price
$39.99
Unit price
per 

Jam packed just for you ! This elegant and whimsically wrapped package includes four 5oz jars of The Jelly Queens' seasonal favorites, made fresh from this week produce. Our choice of flavors, two sweet and two savory!